Zuzana Bubílková s italským zpěvákem Andrea Andrei

Hlavní stránka » Kalendář akcí » Zuzana Bubílková s italským zpěvákem Andrea Andrei

Myslíme si, že tuto dámu nemusíme dlouze představovat. Nejvíce se jí pamatujeme z dob, kdy vystupovala v pořadu „Politické harašení“ s Miloslavem Šimkem. O Zuzaně Bubílkové musíme říci jen to, že je první dáma české politické satiry, herečka, televizní novinářka, publicistka a moderátorka. V současné době se vrátila k profesi novinářky. Na Rádiu Impuls glosuje témata pořadu Téma dne každý všední den... celý popis

Myslíme si, že tuto dámu nemusíme dlouze představovat. Nejvíce se jí pamatujeme z dob, kdy vystupovala v pořadu „Politické harašení“ s Miloslavem Šimkem. O Zuzaně Bubílkové musíme říci jen to, že je první dáma české politické satiry, herečka, televizní novinářka, publicistka a moderátorka.
V současné době se vrátila k profesi novinářky. Na Rádiu Impuls glosuje témata pořadu Téma dne každý všední den, 2x v týdnu zpovídá politiky v novém diskusním pořadu Kauza dne. Pro TV Blesk připravuje rozhovory do rubriky Koho čas vzal, V TV Regina moderuje pořady BUBU show a Kamarádky s imitátorem Václavem Faltusem.
Těšit se můžete na smršť historek, postřehů, vzpomínek a příběhů z hereckého, spisovatelského i osobního života proloženou krásnou italskou hudbou.